Dlaczego bez bik?

Reklama

Dlaczego na naszym rynku pojawiło się tak wiele ofert kredytów bez sprawdzania rejestru bik? A no, dlatego, że coraz więcej osób ma bardzo niejasną sytuację w tym rejestrze, a nikomu nie trzeba mówić, że jeśli nie mamy czystej sytuacji w BIK, to niestety, ale nie otrzymamy żadnego kredytu w banku. 3

Dlatego też w ostatnim czasie możemy spotkać się z sytuacją, w której na naszym rynku pojawiło się coraz więcej podmiotów oferujących kredyt bez BIK dla zadłużonych. Bez wątpienia dla wielu osób to ostatnia deska ratunku, aczkolwiek decyzja o zaciągnięciu takiego kredytu powinna być bardzo szczegółowo i wnikliwie przemyślana. Należy, bowiem wiedzieć, że taka pożyczka jest obarczona znacznie większymi kosztami niż w przypadku pożyczki udzielanej przez bank.

Reklama

Kredyty pozabankowe

Zasadniczo wszelkie instytucje pozabankowe są mniej skłonne do jakichkolwiek negocjacji w sytuacji, gdy nie mamy możliwości spłacić w określonym terminie rat pożyczki. Tym samym, pożyczka, która miała na celu wyciągnąć nas z długów, zadziałała wręcz przeciwnie.

Popadamy w jeszcze większe długi i jest duże prawdopodobieństwo, że cała sprawa będzie miała swój finał u komornika. Dlatego głęboki sens ma przytoczenie w tym miejscu przysłowia, iż nie wszystko złoto, co się świeci, gdyż chcąc wyjść z długów, tak naprawdę na własne życzenie pakujemy się w coś gorszego.

Dlaczego bez bik?
Rate this post

1 Comment

  1. arian

    Ja dostałem w KOKOS

    Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *