Co wtedy, gdy masz trudną sytuację?

Reklama

Nie każdy obywatel ma na tyle dobrą sytuację, aby wziąć kredyt w banku. Teraz banki po krachu giełdowym kilka lat temu znacząco zaostrzyły wszystkie procedury i wymagają naprawdę niezłej zdolności kredytowej.

Zadłuzenie, jak mu sprostać?

Reklama

Co mają w takiej sytuacji zrobić osoby, którym odmówiono kredytu? Oczywiście zwrócić się o pomoc do instytucji, którym leży na sercu dobro i klientów i nie zwracają tak dużej uwagi na historię kredytową. Niemniej jednak musisz wiedzieć, że tutaj oprocentowanie jest trochę wyższe niż w bankach i że na tym rynku działa sporo oszustów. Warto, więc najpierw sprawdzić dane firmy pożyczkowe, a dopiero potem udać się na rozmowę w sprawie kredytu.

Najlepsze jest to, że raczej na pewno go dostaniesz, ponieważ jak już mówiłem na początku, nie jest sprawdzana historia kredytowa w BIK. Dla osób już zadłużonych jest to wiec bardzo dobra informacja, ponieważ w ten sposób będą mogli uzyskać gotówkę na nagłe wydatki. A przecież tak często zdarzają się nagłe wypadki w naszym życiu, takie jak choroba czy śmierć kogoś bliskiego, kiedy te pieniądze naprawdę są mocno potrzebne. Wtedy dobrze jest wiedzieć, że istnieją takie możliwości, stworzone z myślą o osobach zadłużonych, którym banki nie chcą udzielić kredytu.

Co wtedy, gdy masz trudną sytuację?
Rate this post

1 Comment

  1. Moja opinia o pożyczkach abis

    Fakt

    Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *