Pożyczki Crediti – koszty, prowizje i opinie klientów

przez | Marzec 14, 2014

Obecnie na rynku istnieje wiele różnorodnych instytucji czy to publicznych czy prywatnych, które oferują możliwość zaciągnięcia pożyczki. Oczywiście zanim zdecydujemy się wybrać daną ofertę warto dobrze się nad nią zastanowić, ponieważ nie każda jest korzystna dla klienta. Jednakże wedle opinii wielu osób najbardziej opłacalną pożyczką obecnie na rynku jest Credito. Nic w tym dziwnego, albowiem koszty nie są tutaj wysokie, zaś oprocentowanie w porównaniu do innych pożyczek w parabankach naprawdę zaskakująco niskie.

Pożyczki Crediti – koszty, prowizje i opinie klientów

Pożyczka Credito to jednak w opinii dotychczasowych klientów nie tylko niskie koszty, oprocentowanie i prowizja, lecz także łatwość podjęcia. Wystarczy, bowiem wybrać kwotę pożyczki idealną dla siebie, a także określić termin jej spłaty. W następnej kolejności trzeba wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy za pomocą Internetu. W nim to trzeba zawrzeć dane osobowe, oraz oczekiwania które związane są z pożyczką jak kredyt samochodowy bez bik.

W pożyczce Crediti aby dostać pieniądze na swoje konto trzeba spełnić jeszcze jeden ważny warunek, a mianowicie po zarejestrowaniu się na stronie należy ze swojego rachunku bankowego przelać na rachunek firmy symboliczną złotówkę. Po tej czynności pożyczka Credito wpływnie w ciągu kilku godzin na twoje konto. Pożyczka wyróżnia się niskimi kosztami, dlatego wedle opinii wielu osób warto wybrać ją spośród innych. 

8 myśli nt. „Pożyczki Crediti – koszty, prowizje i opinie klientów

 1. gość

  Najlepsza pożyczka bo najszybsza to Zaimo – zresztą widać, że ma najlepsze opinie.
  Ja wysłałem tutaj wniosek właśnie do Zaimo i w ciągu 10 minut dali mi 4000 złotych na konto na 5 miesięcy

  Odpowiedz
  1. lukassso

   Ja tak samo w Zaimo dostałem dziś pożyczkę w 15 minut – 3500 złotych na pół roku

   Odpowiedz
   1. wojtek25

    Polecam pożyczkę w Zaimo, brałem tam 1000 zł na 30 dni i spłaciłem szybciutko, praktycznie nie odczuwając kosztów pożyczki. A formularz internetowy składa się dosłownie w 5 minut.

    Odpowiedz
    1. Lukso

     Wydaje mi się (choć mogę się mylić), że pożyczka, o której piszesz jest darmowa. Wydaje mi się, że pożyczka na kwotę 1000 zl. w Zaimo (pierwsza), jest darmowa.

     Odpowiedz
 2. Aga

  Pożyczka Credito to chyba niezbyt znana pożyczka. Sama usłyszałam o niej całkiem niedawno, jak moja znajoma ją brała. Podobno ma całkiem fajne warunki do spłaty. Złożenie wniosku jest całkiem proste.

  Odpowiedz
 3. Joanna22

  Słyszałam oo pożyczce w Crediti. Ma sporo pozytywnych opinii, podobno można ją dostać praktycznie w 15 minut, bez zbędnych formalności i masy dziwnych umów. Składasz wniosek i za chwile dostajesz informację zwrotną/decyzję.

  Odpowiedz
  1. Oskarr

   Tak wygląda cała procedura przyznawania pożyczki pozabankowej. Większość z nich trwa około 15 minut – stąd też można wnioskować ich nazwa – „chwilówka”. Ale tak swoją drogą, to można tu znaleźć sporo ciekawych info.

   Odpowiedz
 4. Hugos

  Polecam tego pożyczkodawce Ma ciekawe opinie internautów, fajne warunki, a decyzje o przyznaniu pożyczki dostajesz w 15 minut. Jak porównasz wskaźnik RRSO z innymi pożyczkami pozabankowymi, to przekonasz się, że na prawdę warto.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *