Kredyt bez biku

przez | Luty 25, 2015

Czy możliwy jest kredyt bez BIKu? Wiele osób twierdzi, że to niemożliwe, jednak twierdzenie takie jest błędne. Kredytów takich udziela wiele chwilówek, a więc nasz finansowy los nie jest jeszcze przesądzony. Dzięki takiej pożyczce możemy wyjść na prostą, spłacić część zobowiązań, oraz uczynić pierwszy krok do wyjścia z pętli finansowej. Oczywiście powinniśmy postępować odpowiedzialnie i mieć pewność co do naszych możliwości finansowych spłaty takiego zobowiązania.kredyt bez bik

W innym przypadku nie powinniśmy korzystać z podobnych ofert. W większości jednak kredyt bez BIKu zaciągają osoby mające pewność, że ich sytuacja finansowa niebawem się zmieni. Takie osoby po prostu unikają tym sposobem poważniejszych konsekwencji prawnych grożących za zbyt długie opóźnienia w spłacie swoich zobowiązań.

Gdzie kredyt bez biku?

Tak naprawdę większość chwilówek nie sprawdza naszych danych Biurze Informacji Kredytowej. Wśród nich są jednak takie, które są godne polecenia i takie, które powinniśmy omijać szerokim łukiem. Chwilówki, którym warto się przyjrzeć kiedy chcemy zaciągnąć kredyt to między innymi:

– Vivus – brak weryfikacji w BIK, weryfikacja w innych rejestrach. Pierwsza pożyczka do 1400 zł na okres do 30 dni całkowicie za darmo (RRSO 0%). Przy kolejnych pożyczkach kosz pożyczki zależny będzie między innymi od wybranej kwoty i czasu spłaty.

– Alfa Kredyt – szybkie formalności, pieniądze nawet w kilka minut na Twoim koncie. Do 750 zł na 30 dni przy pierwszej pożyczce (RRSO 0%). Po skorzystaniu z pierwszej pożyczki kolejne będą udzielane już na zasadach rynkowych, a więc pewne ich koszty będziemy musieli ponieść. Koszty te jednak nie powinny być zbyt wysokie. Ostatecznie zależne są od wybranej kwoty i terminu spłaty na jaki się decydujemy.

WYŚLIJ wniosek online – dostaniesz pieniądze w 10 minut

Złożenie wniosku online nie zajmie więcej niż 10 minut we wszystkich przypadkach, a już po kilkunastu minutach będziemy mogli otrzymać szyki przelew na swoje konto. Co ważne wystarczy nam jedynie dowód osobisty, numer konta bankowego, oraz pozostałe dane kontaktowe. Rejestr BIK nie zostanie sprawdzony, a więc szansa na akceptację wniosku rośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *