Szybka pożyczka dla zadłużonych w Banku?

przez | Wrzesień 20, 2015

Nie masz zdolności kredytowej, a do tego posiadasz inne zobowiązania w postaci kredytów, czy chwilówek? Potrzebujesz gotówki, a na nisko oprocentowany kredyt gotówkowy w banku nie masz co liczyć? Nie martw się, to nie koniec świata. Masz możliwość zaciągnięcia pożyczki pozabankowej, która nie wymaga od Ciebie idealnej sytuacji finansowej.

Wiadomo, że każdy kto posiada inne zobowiązania boi się, że jego sytuacja nie pozwoli na terminową spłatę kolejnej pożyczki. Często tak się właśnie okazuje, przez co osoby jeszcze bardziej się zadłużają. Co w takiej sytuacji wato zrobić?

Po pierwsze należy dobrze przekalkulować swoje domowe wydatki, również te związane ze spłatą rachunków czy innych kredytów i zastanowić się, czy na pewno będziesz w stanie spłacać kolejne zobowiązanie. Nikt przecież nie chce wydawać wszystkich swoich pieniędzy na spłatę pożyczek.
Jeśli już zdecydujesz, że stać Cię na kolejną pożyczkę, warto poświęcić trochę czasu na to, aby znaleźć najlepszą.

Gdzie szukać nisko oprocentowanych pożyczek pozabankowych?

W internecie można znaleźć wiele różnych rankingów takich pożyczek, ale czy każdy z nich jest dobry? Niekoniecznie. Po pierwsze dlatego, że każdy z nich końcu traci swoją przydatność, ze względu na to, że oferty pożyczek często się zmieniają. Poza tym tylko niektóre z nich są profesjonalnymi rankingami. Dlatego warto jest korzystać z wyspecjalizowanych portali internetowych, które robią takie rankingi bardzo dobrze.

Pożyczka dla osób zadłużonych w Banku?lista firm bez sprawdza bik

Niestety Banki nie udzielają pożyczek osobo z długami.

Zaimo to jedna z nielicznych firm, która posiada w swojej ofercie pożyczki dla osób zadłużonych. Jest to firma, która nie wymaga przedstawienia żadnych dokumentów potwierdzających Twoje dochody, a wartość pożyczki ustala indywidualnie do Twoich potrzeb. Indywidualne podejście Zaimo to zdecydowanie duża zaleta firmy.
Każda osoba ma prawo ubiegać się o pożyczkę nawet w wysokości 15 000 zł. i spłacić ją
w 36 ratach.
Aby poznać warunki pożyczki należy złożyć wniosek internetowy poprzez stronę firmy. Złożenie takiego formularza jest darmowe i nie zobowiązuje do podjęcia pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *