Pożyczka w Profi Credit bez BIK

przez | Marzec 14, 2015

pozyczka bez bik w profi creditOd miesięcy na rynku chwilówek w naszym kraju obserwujemy istne zatrzęsienie. Nowe firmy wyrastają jak grzyby po deszczu, ale jednak klienci i tak chętnie wybierają tak sprawdzone marki jak Profi Credit. To dość oryginalna chwilówka, która oferuje zarówno pożyczki na zaświadczenie o naszych dochodach, jak również na samo oświadczenie. Praktycznie każda osoba będzie mogła ją uzyskać, ponieważ restrykcje tam obowiązujące są stosunkowo przychylne dla przyszłych klientów.

Profi Credit to od 200 do 4000 zł nawet na czas 48 miesięcy z możliwością odraczania spłat rat w przypadku komplikacji finansowych. To dobre i szybkie rozwiązanie, przydające się w sytuacji kiedy nagle pojawiają się niezaplanowane wydatki.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Profi Credit

– błyskawiczne rozpatrzenie wniosku. Nawet w kilka minut w godzinach pracy firmy.

– możliwość złożenia wniosku całodobowo przez 7 dni w tygodni.

– szybkie przelewy gwarantujące błyskawiczny zastrzyk gotówki.

– kwota od 200 do 4000 zł.

– możliwość zaciągnięcia kredytu zarówno na oświadczenie o zarobkach jak i na zaświadczenie.

– firma honoruje również umowy o dzieło / zlecenie.

Wymagane dokumenty w Profi Credit?

Jeżeli wybierzesz możliwość pożyczki na oświadczenie nie potrzebujesz niczego poza swoimi danymi osobowymi, oraz numerem konta bakowego i telefonu komórkowego. Jeżeli zaś zdecydujesz się na współpracę w oparciu o zaświadczenie o dochodach wystarczy jego skan, który będziesz mógł załączyć i przesłać firmie. W pierwszej możliwości korzystasz z pożyczki „na dowód”, a w drugiej z pożyczki klasycznej na standardowych warunkach bankowych. Z tą różnicą, że większość banków nie honoruje umów o dzieło i zlecenie.

 WNIOSEK ONLINE

Złożenie wniosku zajmie Ci zaledwie kilka minut. Błyskawicznie dowiesz się czy posiadasz zdolność kredytową w tej firmie, oraz czy warunki na pewno będą Ci odpowiadały. Z przyznanego kredytu można skorzystać przez dłuższy czas, więc może on stanowić zabezpieczenie na wypadek nagłych problemów finansowych. Po wypełnieniu wniosku online wystarczy poczekać kilka minut na decyzję, która zazwyczaj będzie dla nas pozytywna. Firma ta bowiem nie sprawdza nas w większości ewidencji takich jak BIK, przez co uzyskanie kredytu jest znacznie łatwiejsze niż na przykład w dużych bankach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *