Pożyczka online dla zadłużonych w Banku?

przez | Sierpień 15, 2015

Potrzebujesz szybkiej gotówki, jednak bank nie chce udzielić Ci kredytu gotówkowego ze względu na to, że jesteś osobą zadłużoną? Oczywiście! Banki przy decyzji o kredycie weryfikują całkowicie obecną sytuację finansową osoby oraz jej zdolność kredytową.

Co ma wpływ na zdolność kredytową?

Dosłownie wszystko. To, czy regularnie płacisz za rachunki, to czy posiadasz osoby na utrzymaniu, czy masz już jakieś kredyty i wiele innych czynników. W dzisiejszych czasach, przy tempie życia, jaki posiada przeciętny Kowalski, czasem zdarza się zwlekać ze spłatą raty pożyczki. Wtedy nie ma co liczyć na pomoc ze strony banku.
Naprzeciw takim osobom wychodzą pozabankowe firmy pożyczkowe.
Często pożyczki gotówkowe od takich firm są nieco droższe niż pożyczka od banku komercyjnego, jednak jeszcze częściej okazuje się, że jest to najlepsze wyjście z sytuacji w danej chwili.

Jesteś osobą zadłużoną!
To jeszcze nie koniec świata. Większość firm pożyczkowych zdaje sobie sprawę z tego, że osoby, które ubiegają się o pożyczkę u nich, nie posiada idealnej historii kredytowej. Często wcale nie weryfikują Twojego źródła dochodów, ani nie wymagają zaświadczenia o wykonywanej pracy. Okazuje się, że wystarczy sam dowód i kilka minut na wypełnienie formularza online na stronie konkretnej firmy pożyczkowej.

Bank odmówił? Sprawdź w pożyczkach pozabankowych…

Zaimo to jedna z tych firm, która nie wymaga od nikogo dodatkowych zaświadczeń ani masy zbędnych dokumentów. Tutaj formalności są ograniczone do minimum – wystarczą dane z dowodu osobistego.

  1. Pożyczka w Zaimo ma wiele zalet:
    szybkość
    bezpieczeństwo
    świetne warunki
    indywidualne podejście

Zaimo to jedna z niewielu firm, która ma indywidualne podejście. Warunki spłaty pożyczki są ustalane indywidualnie i zależą od zdolności kredytowej klientów.
Aby otrzymać spersonalizowaną ofertę należy wejść na stronę internetową i złożyć darmowy wniosek online. Jeśli warunki, które przedstawi firma nie będą dla Ciebie odpowiednie – w każdej chwili możesz porzucić proces ubiegania się o pożyczkę. Złożenie formularza nie jest zobowiązujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *