Pożyczka bez zdolności kredytowej

przez | Lipiec 29, 2015

Jesteś osobą bez zatrudnienia, która nie osiąga stałych dochodów? A może do tego żyjesz na kredyt? To i wiele innych czynników ma wpływ na Twoją zdolność kredytową. Jej brak prawdopodobnie zdecyduje, że nie masz co liczyć na kolejny kredyt, czy drobną pożyczkę w banku komercyjnym. Nie wiesz, co możesz zrobić w takiej sytuacji?

Czy można coś poradzić na swoją zdolność kredytową? Prawdopodobnie tak! Ktoś z członków Twojej rodziny może poręczyć za Twoją sytuację lub możesz wziąć kredyt wspólnie ze swoją małżonką lub małżonkiem. Ale nie jest to konieczne.

Coraz więcej osób bez zdolności kredytowej korzysta z ofert pożyczek pozabankowych, ponieważ firmy, które się w tym specjalizują niekoniecznie sprawdzają Twoją zdolność kredytową. Niestety pożyczki takie są zazwyczaj droższe, wyżej oprocentowane, niż tradycyjne pożyczki bankowe. Jednak to za sprawą tego, że firmy nie mają pewności co do spłaty zobowiązania i podnoszą koszty w związku z ponoszonym przez nie ryzyko.

Poniżej filmik w którym dowiesz się jak zwiększyć swoją zdolność kredytową:

Pożyczka bez zdolności kredytowej w Zaimo.

Zaimo to jedna z niewielu firm pożyczkowych, która udziela niezbyt drogiej pożyczki bez weryfikacji danych o zatrudnieniu, czy źródle dochodu. Składając wniosek internetowy nie musisz dostarczać dodatkowych dokumentów, które potwierdzą Twoją zdolność kredytową. Wystarczą dane, które podasz przy wniosku internetowym, aby firma Zaimo zdecydowała, czy możesz otrzymać od nich pożyczkę.

Krótki czas oczekiwania!

Składając wniosek internetowy nie stracisz swojego cennego czasu na to, aby załatwiać formalności w banku, czy stać w kolejce w oddziale lokalnym innego parabanku. Wchodząc na stronę internetową Zaimo od razu informuje Cię, o której dostaniesz swoje pieniądze, jeśli tylko zdecydujesz się na pożyczkę.

Koszty pożyczki?

Wszelkie koszty ponoszone w związku z pożyczką w Zaimo są uzależnione od Twojej sytuacji. We wniosku podajesz informacje, które są niezbędne do weryfikacji. Wtedy firma decyduje, czy jesteś w stanie ponieść koszty pożyczki i ustala je indywidualnie wedle Twoich potrzeb.

Co należy zrobić, aby dostać pożyczkę w Zaimo?

Wystarczy jedynie poświęcić kilka minut na to, aby wypełnić internetowy wniosek. Wypełnienie takiego formularza jest zupełnie darmowe, a oferta, którą przedstawia firma nie jest zobowiązująca i w każdej chwili klient ma prawo odmowy przyjęcia takiej pożyczki – szczegóły możesz sprawdzić na stronie Zaimo w zakładce https://www.zaimo.pl/content/10-zasad-zaimo/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *