Kredyt w Zaimo dla zadłużonych

przez | Czerwiec 20, 2015

Pożyczka w Zaimo jest przeznaczona dla osób zadłużonych i mających trudności z otrzymaniem kredytu w banku. Jest to kredyt dla tych wszystkich, którzy chcą zrealizować swoje marzenia i potrzeby.

Dla kogo kredyt w Zaimo?

Kredyt został skrojony na miarę osób najbardziej potrzebujących gotówki. Warto jest sprawdzić powyższą ofertę. W tym celu:

  1. wybierz kwotę,
  2. wybierz okres spłaty,
  3. wyślij wniosek kredytowy,
  4. czekaj na decyzję kredytową,
  5. po pozytywnej weryfikacji, czekaj na pieniądze (powinny pojawić się na koncie w ciągu 15 minut).

Możesz wnioskować o kwotę w wysokości od 500 do 10.000 zł na okres spłaty od 3 do 24 miesięcy. Nie musisz przesyłać żadnych dokumentów. Wystarczy, ze podasz dane z dowodu osobistego. Wszystkie formalności załatwisz online przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Dlaczego kredyt dla zadłużonych jest tak łatwo otrzymać?

Pożyczki dla zadłużonych cieszą się dużą popularnością wśród osób szybko potrzebujących gotówki na realizację swoich marzeń. Osoby zadłużone i nieposiadające czystej historii kredytowej nie mogą liczyć na kredyt w banku. Z tego powodu są zainteresowane ofertą kredytów bez sprawdzania historii w BIK. Niestety ze względu na duże ryzyko (możliwość nie dokonania spłaty), jakie ponoszą firmy pożyczkowe, takie kredyty są dużo droższe.

Czy warto starać się o pożyczkę w Zaimo?

Osoby ubiegające się o kredyt nie są sprawdzane w biurach BIK, BIG i KRD. Fakt ten, oraz i długi okres spłaty pożyczki sprawiają, ze oferta ta cieszy się dużym powodzeniem osób zainteresowanych tą formą pożyczania. Nie odstrasza nawet wysoki koszt. Pożyczka w Zaimo cieszy się dużym zaufaniem Klientów, którzy uważają ją za wiarygodną i przejrzystą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *